Společnost s mnoholetou tradicí!

Společnost Dřevotech-Praha s.r.o. spolu s partnerskou společností ORTA –Praha s.r.o., se zabývá výkupem a prodejem dřevoobráběcích strojů jak pro truhlářskou, nábytkářskou tak i pilařskou výrobu. Společnost Dřevotech-Praha a partnerská společnost ORTA –Praha v minulosti i součastnosti společně spolupracovali a spolupracují na větších či menších projektech. Na základě profesních zkušeností jsme schopni komplexně zlikvidovat firmu, která je již v likvidaci či končí z jiných důvodů. Buď si nás můžete najmout na vystěhování a vyklizení provozovny nebo můžeme celý provoz odkoupit,vystěhovat a předat vyklizenou provozovnu do dalšího užívání.

Společnost Dřevotech-Praha s.r.o., má kořeny již v letech 1993 ,kdy zakladatel společnosti v této době již spolupracoval s firmou KIVY s.r.o , která byla dovozcem strojů ROBLAND pro Českou republiku. A to jako servisní technik této společnost zajištoval jako fyzická osoba servis strojům ROBLAND a PANHANS. Postupem času se firma trasformovala z fyzické osoby na právnickou.

V současné době vzhledem k naší historii jsme se stali prodejci strojů ROBLAND ,které pokrývají široký segment truhlářských strojů. Úzce spolupracujeme s dovozcem těchto strojů a to se společností Epimex s.r.o.

Dále naše společnost dodává v České Republice High-tech nástroje od výrobce GDA

V současné době jsme výhradním dovozcem strojů SCHENGONG pro Českou republiku, Slovenskou Republiku, Maďarsko, Polsko a Německo. S touto společností na základě dlouholetých zkušeností v oboru, velice úzce spolupracujeme na vývoji obráběcích linek LSH pro zpracování slabé hmoty.