Linka pro zpracování slabé a střední hmoty LSH

Obráběcí linky LSH  zpracovávají obecně jak listnatý tak i jehličnatý  materiál na vstupu s minimálním průměrem  od  80 mm  do  450 mm  s délkou výřezů od 1200 mm do 4500 mm.

 

Dle požadavku zákazníka je možné linku přizpůsobit na délku výřezu maximální délky 6000 mm.

Linka LSH se skládá:

Z příčného zásobovacího dopravníku pro kulatinu, který v základu má délku 4000 mm a je možné tento dopravník na požadavek upravit.  Na tento dopravník navazuje vstupní středící dopravník pro středění kulatiny do vstupu na  Multiprismu.

Multiprisma je dvouhřídelový stroj, který je osazen kotoučovýma pilama, které rozdělí materiál bud na jednu prismu nebo dvě prismy, v souběhu s  bočním řezivem.  Za tímto strojem je umístěn dopravník, který odděluje středové řezivo od bočního. Pod tímto dopravníkem je rovněž umístěn dopravník pro vyvážení bočního řeziva pro další zpracování. Za rozdělovacím dopravníkem navazuje linka s válečkovým dopravníkem, který připravuje  středové řezivo na příčné seřadiště pro rozmítání. Součástí seřadiště je dávkovací ledvina, která překlápí jednotlivé středové řezivo k rozmítání na válečkový dopravník. Součástí tohoto dopravníku je i středící zařízení, které pneumaticky vystředí materiál před vstupem do rozmítací pily. Dvouhřídelová rozmítací pila rovněž osazena pilovýma kotoučema, která materiál rozdělí na požadovaný rozměr. Za rozmítací pilou je válečkový a vyvážecí dopravník s bočním přesunem řeziva na odběrné místo kde se materiál připravuje k dalšímu zpracování.

Technické parametry linky pro slabou hmotu LSH 4500/350

DÉLKA VÝŘEZŮ OD 1200 – 4500 mm
PRŮMĚR KULATINY OD 150 – 350 mm
PRODUKCE 100 m3 /SMĚNA
CELKOVÝ PŘÍKON LINKY 230 kW